Here is a list of participants that have confirmed their attendance.
Name (Institution)
- Doug Addy (Imperial College London)
- Muhammad Faheem Afzaal (Imperial College London)
- Alex Amos (Imperial College London)
- Maryam Argungu (Imperial College London)
- Alexis Arnaudon (Imperial College London)
- Diepreye Ayabina (Imperial College London)
- Samire Balta (University College London)
- Christoph Bergemann (G-Research)
- Andreas Bock (Imperial College London)
- Rory Brittain (Imperial College London)
- Adam Butler (Imperial College London)
- Sam Brzezicki (Imperial College London)
- José A. Carrillo (Imperial College London)
- Valerio Ciotti (Queen Mary University of London)
- Radu Cimpeanu (Imperial College London)
- Isabella Cingolani (Imperial College London)
- Neil Chada (University of Warwick)
- Michael Cornish (Imperial College London)
- Roberto de la Cruz (Centre de Recerca Matemàtica)
- Michael Dallaston (Imperial College London)
- Justine Dattani (Imperial College London)
- Ming Dong (Imperial College London)
- Marina Ferreira (Imperial College London)
- Francesco Ferrulli (Imperial College London)
- Tao Gao (University College London)
- Isaac Gentle (Imperial College London)
- Susana Gomes (Imperial College London)
- Alastair Gregory (Imperial College London)
- Rishabh Gvalani (Imperial College London)
- Franca Hoffmann (Imperial College London)
- Nick Jones (Imperial College London)
- Serafim Kalliadasis (Imperial College London)
- Adam B Kashlak (University of Cambridge)
- Yannis Kevrekidis (Princeton University)
- Arman Khaledian (Imperial College London)
- Hemant Khatri (Imperial College London)
- Toby Kirk (Imperial College London)
- Natalia Kudryashova (University of Cambridge)
- Zihua Liu (University College London)
- Mohammad Mani (King’s College London)
- Paul Mannix (Imperial College London)
- Andrea Natale (Imperial College London)
- Cezary Olszowiec (Imperial College London)
- Diego Oyarzún (Imperial College London)
- Johannes Pausch (Imperial College London)
- Christian Pangerl (Imperial College London)
- Grigorios A. Pavliotis (Imperial College London)
- Eric Schaanning (Imperial College London)
- Simon Schöller (Imperial College London)
- Belgin Seymenoglu (University College London)
- Arjun Sharma (Imperial College London)
- Shijing Si (Imperial College London)
- Alvis Tang (Imperial College London)
- Ellen Tobback (University of Antwerp / Imperial College)
- Ruben Tomlin (Imperial College London)
- Mona Katharina Tonn (Imperial College London)
- Alessandro Ticchi (G-Research)
- Oliver Tse (University of Kaiserslautern)
- Markus Schmidtchen (Imperial College London)
- Tobias Schwedes (Imperial College London)
- James Sprittles (University of Warwick)
- Urbain Vaes (Imperial College London)
- Raquel Vaz (Imperial College London)
- Alex Whitlock (G-Research)
- Yong Sul Won (Imperial College London)
- Matthew Wright (University College London)
- James Wynne (Imperial College London)
- Jin Yan (Imperial College London)
- Landan Zhang (King’s College London)